indexنماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: بر مسئولان وظیفه است که اقدامات و وظایف خود را به گونه‌ای انجام دهند که توسط مردم دیده شود.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر که در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد؛ با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با آحاد مختلف شهر اصفهان افزود: دشمن هم اکنون مسائل اقتصادی ایران اسلامی را مورد هدف قرار داده است و احساس می‌کند که توانایی ضربه زدن از این طریق را دارد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: بر مسئولان وظیفه است که اقدامات و وظایف خود را به گونه‌ای انجام دهند که توسط مردم دیده شود.

قریشی با بیان اینکه آمریکا درصدد این است که خود را به عنوان یک دوست مهربان به مردم ایران و همگان نشان دهد اظهار داشت: آمریکا شدیدترین دشمنان علیه مسلمانان طبق آیات صریح قرآن کریم هستند و  در مجالس خصوصی در پی ایجاد فتنه و فساد بر روی زمین هستند و با این اقدامات می‌خواهند مسلمانان را زمین گیر کنند.

وی دوام هر جامعه بر دو مسئله اقتصاد و نسل عنوان کرد و  افزود: دشمنان ایران اسلامی این دو موضوع را همیشه مدنظر قرار داده‌اند تا از این در وارد جنگ با ما شوند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: یکی از عوامل مهم در اقتصاد منطقه و کشور ما کشاورزی است و باید بیش از پیش تلاش کرد تا این زمینه شغلی را وسعت داد.

وی اظهار داشت: در استان آذربایجان غربی توجه به رعایت مسئله محرم و نامحرم در مراکز بهداشتی و درمانی باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان بهداشت و درمان قرار گیرد و متاسفانه این موضوع هم اکنون به نوعی کمرنگ شده که سبب سستی جامعه می‌شود بنابراین باید مسائل شرعی در همه حال و همه مکان‌ها رعایت شود.