indexفرمانده انتظامی شهرستان خوی از کشف کالای قاچاق  یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریالی در خوی خبر داد.

سرهنگ اسفندیار احمدی در گفت‌وگو با نشریه الکترونیکی نگاه،  اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان خوی، ماموران این انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری موفق به توقیف یک دستگاه خودرو به رانندگی شخصی با هویت معلوم شدند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد ۲۱۹ ثوب البسه قاچاق به ارزش۹۲۰ میلیون ریال کشف شد.در این راستا یک نفر دستگیر و ‌البسه  فاقد مجوز نیز توقیف شد

وی در ادامه از کشف ۳۲۰ ثوب البسه قاچاق دیگر نیز در محور ماکو- تبریز خبر داد و اظهار داشت:  در کنترل محور عبوری ماکو – تبریز به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شدند و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۳۲۰ ثوب البسه قاچاق که فاقد هر گونه مجوز بود کشف کردند.

احمدی اذغان کرد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را ۳۰۰ میلیون ریال برآورد کردند که در این رابطه یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خوی در پایان سخنان خود تصریح کرد: اجرای این گونه طرح‌ها یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس در پیشبرد اهداف مأموریتی مبارزه با قاچاق کالا در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشور محسوب می‌شود و در این زمینه همراهی و همکاری تمام نهادها و بخش‌ها با نیروی انتظامی ضروری است.