dehganمعاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از صدور یک هزارو ۳۷۵ فقره پروانه کسب صنفی در استان آذربایجان غربی صادر شد.

محمد دهقان در گفتگو با نشریه الکترونیکی نگاه؛ با اشاره به عملکرد ۲ ماهه اخیر امسال این معاونت  گفت: در این مدت ۱۸ فقره پروانه کسب ایثارگری در قالب پروانه خدماتی، توزیعی و تولیدی در استان صادر شده است.

وی افزود: اخذ قیمت ۱۰۰ قلم انواع کالاهای خوراکی و غیر خوراکی در سطح بازار استان، تحلیل و ارائه گزارش کارشناسی از قیمت کالاهای اساسی منتخبف بررسی وضعیت تولید سیمان استان و تهیه گزارش کارشناسی از میزان تولید، توزیع و صادرات سیمان وپیگیری موارد مربوط به موضوع پدافند غیرعامل مجوز از دیگر اقدامات مهر ماه سالجاری بوده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان کرد: بازدید میدانی و بررسی وضعیت فعالیت شرکتهای پخش استانی و نمایندگی های پخش سراسری و صدور یک فقره مجوز در این راستا در ماه گذشته انجام شد.

وی یادآور شد: در مهر ماه ۱۳۹۵ برنامه ریزی برای برگزاری۲ مورد نمایشگاه تخصصی، مبل و دوکوراسیون و۳ نمایشگاه عرضه مستقیم کالای فروش پاییزه در استان در دستور کار قرار گرفت.

صدور ۸۶ کارت شناسایی قالیبافی در مهر ماه ۱۳۹۵

دهقان در ادامه به عملکرد اداره فرش  سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا مهر ماه امسا ۸۶ کارت شناسایی قالیبافی صادر و ۳۰۳ فقره دیگر تمدید شد.

وی از صدور و تمدید ۲ فقره پروانه غیر متمرکز با مدیریت متمرکز در این راستا خبر داد و افزود: بررسی شرایط توسعه هنر قالیبافی به عنوان یکی از مولفه های اصلی اقتصاد مقاومتی در استان از دیگر اقدامات اداره فرش این معاونت در مهر ماه سالجاری بوده است.