%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%87-%d8%ae%d9%88%db%8c  فرمانده سپاه خوی گفت: اتکا به بیرق قیام عاشورا لوای بصیرت را در ۹دی برافراشت.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، سرهنگ پاسدار محمدباقر علایی در آستانه فرارسیدن ۹دی، بصیرت، بیداری و هوشیاری را اصلیترین روش مقابله بادشمنان عنوان و افزود:۹  دی ۸۸ در برهه ای حساس،  تهدید دشمن را به فرصتی برای نمایش قدرت انقلاب و نظام تبدیل کرد

سرهنگ علایی افزود: توطئه و تهدیدهای دشمنان که با برنامه ریزیهای دقیق علیهاسلام صورت می گرفت با صبر و پایداری و بصیرت مردم -که اوج این واژه ها در ۹دی۸۸تحقق پذیرفت- با شکست روبرو شد.

فرمانده سپاه خوی ۹دی را ازاوراق طلایی و زرین تاریخ انقلاب اسلامی عنوان و تصریح کرد: قیام ولایت مداری ملتایران در چنین روزی در فضای جهان طنین انداز شد و مردم نشان دادند که با حضورآگاهانه و یکپارچگی خود شادی استکبار را به عزا تبدیل کردند.

وی ضمن دعوت از عموم مردم بر صیانت از آرمانهای انقلاب اسلامی و ادامه دهندگان راه شهدا گفت:۹دی از فرهنگ عاشورا الهام گرفته یعنی همانندسیدالشهدا(ع) بر علیه فتنه گران چه داخلی و خارجی حتی تا آخرین قطره خون خود و خانواده خویش قیام خواهیم کرد.

این مقام مسوول در پایان باگرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان عرصه مقابله  با فتنه خاطر نشان کرد:یادآوری فداکاری و رشادت رزمندگان شهدا در حقیقت هویت شناسایی و دفاع همه جانبه از آیین و دین و مذهب است