img_5064یادواره شهدای گردانهای عملیاتی سپاه خوی با شرکت پرشور مردم شهید پرور، خانواده های معظم شهدا، فرمانده، مسئول نمایندگی ولی فقیه، حفاظت اطلاعات و کارکنان ستاد و گردانهای ۳۰۱ و ۳۰۶ سپاه خوی و مسئولین محلی در مسجد سیدالشهدا(ع) شهر زرآباد برگزار شد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه، مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در این یادواره با این توصیف که شهدا برگزیدگان الهی در دوران حیات و پس از آن مثمر ثمر بوده و باید به عنوان الگو و اسوه مدنظر گرفته شوند خاطر نشان کرد: شهادت اتفاقی نبوده بلکه انتخابی است لذا شهدای پرافتخار اسلام و قرآن به واسطه رشادت های خود از شأن بسیار بالایی برخوردار هستند.

حجت الاسلام حسنلو ایران را کشوری امن و متحد و ولایی توصیف کرد و افزود: امروز نداشتن امنیت برای ما تهدید به شمار نمی‌رود چون در حال حاضر ایران بالاترین امنیت را در منطقه دارد و این مرهون وجود و حضور و تلاش مردم با فرهنگ و با غیرت ایران اسلامی است.

وی گفت: غیرت و از جان گذشتگی نیروهای گردان در مرزهای پرگهر ایران اسلامی دشمنان را با شکست روبرو کرده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)  درپایان افزود: حواسمان نیست که روح هر شهید چه اثر قوی در بازسازی روحیه اجتماعی جامعه دارد و امنیت سخت تنها دستاورد شهدا نیست و شهدا مهمتر از آن امنیت اخلاقی را برایمان به ارمغان آورده‌اند.

سرهنگ پاسدار محمدباقر علایی فرمانده سپاه خوی، در این یادواره ضمن خیرمقدم گویی، گفت:  امروز هر موفقیتی که در کشور ما به دست آمده از ثمره‌ی خون شهداست و باید قدردان آنها باشیم . چرا که این از ولایت مداری شهدا بود که تا لحظه آخر رهبر را تنها نگذاشتند .

تجلیل از خانواده شهدا، پخش کلیپ و مدیحه سرایی در وصف شهداء از دیگر برنامه های این یادواره بود.

گفتنی است یادواره شهدای والامقام گردانهای عملیاتی شهرستان خوی، سرهنگ دوم پاسدار مصطفی محمد نژاد، مصطفی تیموری، وحید علیزادگان، یدالله حبیب زاده، علی صادق زاده به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه خوی و با پشتیبانی فرمانده این سپاه و همکاری گردان های ۳۰۱ ، ۳۰۶ و حوزه شهید چمران در شهر زرآباد برگزار شد.