آمادگی لازم برای ارسال کمک های مورد نیاز به روستاهای گرفتار در برف وجود دارد

مدیرکل مدیریت بحران استان54053121مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: آمادگی لازم برای ارسال کمک های مورد نیاز به روستاهای گرفتار در برف وجود دارد.
به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛ جعفری  با اشاره به انتشار برخی اخبار در رسانه های استان در روز ۳۰ بهمن ماه، مبنی بر اتمام آذوقه روستاییان، بخاطربسته بودن راههای مواصلاتی و لزوم کمک رسانی هوایی به این روستاها گفت: بر اساس مصوبه سال ۹۴، دهیاران به عنوان مدیر مدیریت بحران روستاها انتخاب شده اند و بر این اساس باید در صورت هر گونه مشکل بخشداری ها را مطلع کنند.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی با اشاره به پیش بینی بارش های سنگین برف در روزهای فصل زمستان افزود: سوخت و مواد غذایی مانند آرد و گندم مورد نیاز زمستان در روستاها، در رزوهای آخر پاییز در بین تمام روستاهای استان توزیع میشود.
وی ادامه داد: تاکنون هیچ درخواستی از دهیاری ها به بخشداری ها گزارش نشده است و در صورت گزارش دهیاران به بخشداریها، این آمادگی وجود دارد که کمک های لازم به روستاییان عزیز صورت گیرد.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی با تقدیر از تلاشهای شبانه روزی نیروهای امدادی و کارکنان راهداری های استان در بازگشایی راه های مواصلاتی استان و بویژه راه های  روستایی افزود:  نیروهای راهداری تمام تلاش خود را برای بازگشایی جاده های روستایی انجام می دهند که ان شاء الله، حداکثر تا ۴٨ساعت آینده بیش از٩٠درصد راههای روستایی مسدود شده باز گشایی می شوند.وی در پایان  از رسانه ها بابت حساسیت و پیگیری وضعیت روستاییان استان قدردانی کرد.

نظرات

پاسخی بگذارید