IMG_20170309_160009به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، دکتر علی ربیعی امروز در مراسم طرح گنج که به میزبانی موسسه خیریه عترت بوتراب که در هتل ثمین خوی برگزار شد، اظهارداشت : در بحث تولید دو مفهوم کارآفرینی و خیر جمعی وجود دارد که هر دو نیاز امروز و فردای جامعه است  و باید بتوانیم این دو مفهوم را درک کنیم.
وی با بیان اینکه خوی به شهرعلم و ادب مشهور بوده است، افزود: ما نیاز به جامعه تولیدی داریم و باید در ایران خیر جمعی و کارآفرینی و سهم ایران را در بازار جهانی افزایش دهیم.
ربیعی با اشاره به اهمیت تولیدگرا بودن جامعه، تصریح کرد: جامعه باید تولیدگرا باشد و از تولید اندیشه، علم، خدمات، کالا و صنعت در جامعه نباید غافل بود  و شهرستان خوی در تولید علم با وجود حوزه های علمی اش و تولید دانشٰ تولید کالا همیشه پیشقدم بوده است.
وی با اشاره به سهم مردم در تولید ملی بیان داشت: باید این سوال را در نظر بگیریم که سهم هر ایرانی در تولید ملی و ارزش‌افزوده چقدر است.

این مقام مسوول ادامه: خوی دارای پتانسیل های بسیاری در همه زمینه ها هست ولی در امر جذب مسافر با توجه به عبور زیاد مسافران از این شهر ناموفق عمل کرده است.

ربیعی اظهار داشت: خوی شایسته توسعه بیشتر از وضعیت موجود است و با وجود نماینده، امام جمعه، فرماندار و خیر کارآفرین خویی می‌توان زمینه توسعه شهر را فراهم کرد.
به گزارش خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه از خوی، با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی، مسئولان استانی و شهرستان مرکز تولیدی آموزشی پوشاک نرگس خوی، خانه سالمندان مهر کوثر  که بعنوان بزرگترین خانه سالمندان شمال غرب کشور که توسط جمعی از خیرین ساخته شده افتتاح وهمچنین از روند احداث و تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی بازدید شد.