فرمانده انتظامی شهرستان خوی از کشف ۹۷۰ کیلوگرم مغزفندق در شهرستان خوی خبر داد

سرهنگ بیت اله پاشایی در گفتگو با خبرنگار نشریه الکترونیکی نگاه در خوی، اظهار داشت: مامورین ایستگاه بازرسی ایواوغلی فرماندهی انتظامی خوی در حین کنترل خودروهای عبوری به یکدستگاه سایپا که از سمت ماکو به تبریز در حال حرکت بود مشکوک و خودرو متوقف، پس از بازرسی موفق به کشف مقدار ۹۷۰ کیلوگرم خارجی قاچاق شدند.

وی افزود: ارزش کالای مکشوفه حدود ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرماندهی انتظامی شهرستان خوی تصریح کرد: در این راستا دو نفر دستگیر و یکدستگاه خودرو توقیف و به همراه پرونده متشکله به مراجع زیربط معرفی گردیدند.

کشف ۶۶۰  ثوب البسه خارجی در خوی

فرمانده انتظامی شهرستان خوی از کشف ۶۰۰ ثوب البسه خارجی در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر حمل کالای قاچاق در بیراهه های خاکی ایواوغلی، مامورین ایستگاه بازرسی ایواوغلی فرماندهی انتظامی شهرستان خوی به محل اعلامی عزیمت و مشاهده گردید یکدستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در جاده خاکی در حال تردد بوده که خودرو توقیف که موفق به کشف تعداد ۶۶۰ ثوب البسه خارجی قاچاق شدند.

این مقام مسوول گفت: ارزش کالای مکشوفه ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

وی افزود: در این راستا یک نفر دستگیر و یکدستگاه خودرو توقیف و به مراجع زیربط معرفی گردیدند.

پاشایی خاطرنشان کرد: کالای قاچاق اقتصاد ملی را نابود می کند و به جای اقتصادی پویا و رو به جلو اقتصادی زیر زمینی و بیمار ایجاد می کند.

وی با بیان اینکه ایجاد بیکاری در جامعه،شکست خوردن واحدهای تولیدی و صنعتی و دلسردی تولید کننده داخلی تعدادی از مضرات کالای قاچاق است افزود:پلیس در برخورد قاطع با قاچاقچیان لحظه ای تردید نخواهد کرد.