7857رئیس راهداری ارومیه گفت: راه ارتباطی دو روستای سیل‌زده ارومیه همچنان بسته مانده است.

به گزارش نشریه الکترونکی نگاه؛ صادق حبیب زاده فر در جلسه مدیریت بحران شهرستان ارومیه که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه از نخستین ساعات وقوع بحران دستگاه‌های سنگین و نیمه سنگین اداره راهداری به مناطق سیل زده اعزام شده است، گفت: ۵ دستگاه بولدوزر، ۷ دستگاه لودر، ۹ دستگاه بیل، ۱۵ دستگاه کامیون و ۹ دستگاه سواری به مناطق سیل زده اعزام شده تا قسمتی از مشکل مردم را برطرف کنیم.

وی افزود: کنترل سیل و بازگشایی پل سوسن آباد و گشایش طرفین پل، کنترل سیل در روستای جبل جیران، ایجاد کانال در روستای خضرآباد، ایجاد راه دسترسی روستای دیزج و زیوه از دو طرف به هرس از اقدامات اداره راهداری شهر ارومیه است.

وی با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات پیوسته از طریق کارشناسان و مسئولین رصد شده و به ما گزارش می‌شوند تا دستگاه‌ها را در جای مناسب خود به کار بگیریم، اظهار کرد: بازگشایی راه سایر روستاها، لایروبی راه‌ها از سیل و مرمت مسیر روستاها همانند روستای ممکان و اصلاح و نوسازی پل گلستانه از دیگر اقدامات اداره راهداری ارومیه است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر راه ارتباطی دو روستای شهر ارومیه بسته شده است که اندازه مسیر بیش از ۷ کیلومتر است و بولدوزرها برای شروع عملیات به این منطقه اعزام شده‌اند تا بتوان مشکل ارتباط را برطرف کرد و راه ارتباطی مردم را مجدداً برقرار کرد.