Untitledفرمانده سپاه شهدا:

مردم آذربایجان غربی حماسه ای دیگر در انتخابات ۲۹ اردیبهشت خلق کردند

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با صدور پیامی از حضور پرشور مردم استان در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت قدردانی کرد و گفت: مردم استان حماسه ای دیگر در انتخابات ۲۹ اردیبهشت خلق کردند و دشمنان را در مقابل عزم خود به زانو در آورند.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛  در پیام تبریک و قدردانی سردار عابدین خرم  آمده است: جبهه شکر بر آستان حضرت حق می ساییم که بار دیگر توفیق تجلی شکوهمند جمهوریت و مردم سالاری حقیقی را در سایه سار نظام اسلامی با حضور حماسی اقشار و صنوف مختلف مردم این سرزمین به ظهور و بروز رسانید.
وی در این پیام می افزاید: مردمان فهیم و شایسته آذربایجان غربی از هر قومیت و مذهب و با هر سلیقه سیاسی و فرهنگی همپای سایر هموطنان خود در آدینه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برای سی و پنجمین بار با شوری برخواسته از شعور سیاسی و اجتماعی جهت ابراز وفاداری به نظام اسلامی در صفوفی متحد و دشمن شکن پای صندوق های رأی حاضر شدند و خادمان خود در دولت و شوراهای اسلامی را در امنیتی مثال زدنی انتخاب کردند.
در این پیام آمده است: این جانب، تبلور این حماسه باشکوه را در قامت مردم سالاری دینی به محضر صاحب اصلی انقلاب حضرت بقیه الله الااعظم (عج) و نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری ، مردم شریف استان و منتخبان مردم در ریاست قوه مجریه و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها تبریک عرض کرده و بر خود فرض می دانم از زحمت ها و تلاش های آحاد دست اندرکاران و متولیان امر انتخابات در استان به ویژه بسیجیان که در خلق این حماسه ملی نقش مثال زدنی ایفا کردند، نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم.
سردار خرم در این پیام گفت: اکنون زمان آن رسیده منتخبان و خادمان ملت در رأس قوه اجرایی کشور و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به شکرانه داشتن چنین مردمی فداکار و فهیم و همیشه در صحنه، سجده شکر به جا آورند و در راستای تحقق وعده های خود و منویات مقام معظم رهبری با همدلی و همزبانی از هیچ کوششی دریغ نکنند.
به گزارش ایرنا انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هفته گذشته همزمان با سراسر کشور در ارومیه و آذربایجان غربی برگزار شد.