photo_2017-08-30_22-00-22معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: با انتقاد سازنده دولت را یاری کنیم و از تخریب و سیاهی پرهیز شود .

رادفر در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و ۳۶ شهید کارمند شهرستان خوی با بیان اینکه ۴۳۲ طرح خدماتی ،عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۷۵۱ میلیارد تومان در سطح استان در هفته دولت به بهره برداری رسید تصریح کرد : طرح ها و پروژه های بعدی نیز همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید .

وی افزود: دولت با تمام توان  برای مردم و جامعه خدمات رسانی می کند و مردم در سخت ترین شرایط یار و کمک کار دولت بوده و هستند .

رادفر دولت روحانی را برخاسته از متن مردم و جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: مردم به تفکرات و شعارهای دولت رای دادند و دولت با تمام شرایط تحریم برای خدمت رسانی به جامعه از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده است .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی از مدیران ادارات خواست در خدمت به مردم با تمام ظرفیت تلاش کنند چون خواست دولت دکتر روحانی، خدمت رسانی بی منت به مردم است .

وی تصریح کرد : با تمام قدرت باید از دولت دوازدهم حمایت کنیم تا دولت بتواند برنامه هایش را در خصوص خدمات رسانی و توسعه و پیشرفت جامعه پیاده نماید .

رادفر افزود : با انتقاد سازنده دولت را یاری کنیم و از تخریب و سیاهی پرهیز شود .

وی روحیه خدمت و مردم داری را از ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر عنوان کرد و گفت : خدمت رسانی و مردمی بودن وجه تمایز حکومت اسلامی ایران با سایر حکومت ها است .

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی وجود پایانه مرز رازی خوی را زیر ساخت مهم اقتصادی و تجاری برای استان و کشور عنوان کرد و اظهارداشت: دولت تمام تلاش خودش را برای تکمیل جاده خوی- قطور و پایانه رازی انجام‌می دهد .

وی افزود : باید تلاش کنیم تا مرز رازی به دروازه اروپا تبدیل شود

رادفر وجود مقبره شمس تبریزی را در خوی از ظرفیت های ارزشمند فرهنگی برای استان عنوان کرد و گفت :ضمن تشکر از حمایت های امام جمعه خوی در راستای کمک به احیای مقبره شمس تبریزی باید خوی را به پایتخت فرهنگی آذربایجان تبدیل کنیم.

سید محمد عابدی فرماندار شهرستان خوی در این مراسم اظهار داشت : هفته دولت فرصتی برای معرفی خدمات دولت به مردم است .

وی با اشاره جایگاه والای شهدا اظهار کرد : شهیدان راه عشق و بندگی را طی نمودند و جانشان را برای حفظ شرف و ناموس و تمامیت ارضی کشور فدا کردند.

وی تصریح کرد :خدمت بی منت به مردم باید در سر لوحه کارهای مدیران دولتی قرار گیرد .

عابدی افزود :روسای ادارات و مدیران باید با تمام توان برنامه های دولت دوازدهم را برای خدمت رسانی به مردم پیاده کنند