همایش روز بسیج کارمندان با حضور استاندار آذربایجان غربی برگزار شد

IMG_0111188888001215487777718

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛ همایش روز بسیج کارمندان، نکوداشت شهدای دولت و شهدای شاخص بسیج کارمندی صبح امروز با حضور مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی، سردار خرم فرمانده سپاه شهدای استان، کریم زاده مدیرکل جهاد کشاورزی استان و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان استانی در سالن اجتماعات ساختمان شماره دو جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

اقای سعادت :در این مراسم با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دولت گفت: ایثارگری ها، فداکاری ها و مجاهدت های شهدای والامقام و ایثارگران در مسیر صیانت از اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی، نابودشدنی نیست چرا که امروز این مسیری را که شهدای عزیزمان ترسیم کرده اند، جوانان برومند میهن اسلامی ادامه می دهند.

وی افزود: شهیدان والامقام علاوه بر اینکه در راه اسلام و آسایش و امنیت کشور جانفشانی کردند، در مسیر خدمتگزاری به مردم نیز تلاش های وافری نموده اند.

استاندار آذربایجان غربی اظهارکرد: شهدا حقیقت ارمانهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با عمق وجود و باطن خود درک کردند و برای صیانت از این ارزشها مجاهدت نمودند؛ لذا وظیفه ما زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و بازگو نمودن افتخارات این بزرگواران است.

سعادت با ذکر خاطراتی از شهیدان فارسی و کوچری گفت: شهید جهادگر علی فارسی و قربانعلی کوچری از شهدای شاخص بسیج کارمند و افرادی وارسته، با تقوا  و عارف زمان خود بودند که در راه تعالی نطام مقدس جمهوری اسلامی و کسب رضایت خداوند گام برداشتند.

وی در رابطه با شهید یاسین قنبری نیز گفت: این شهید والامقام که هنوز جوان بودند با رشادت و شجاعت و برای تامین امنیت و آسایش مردم کشورمان، جان خود را فدا نمود و برماست که قدر این رشادت ها و مجاهدت ها را بدانیم و در ادامه راه شهدا کوشا باشیم.

در این مراسم  از خانواده معزز و بزرگوار شهیدان فارسی، کوچری و قنبری با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

نظرات

پاسخی بگذارید