به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در نخستین روز کاری خود در دیدار و عیادت حجت الاسلام شیخ غلامرضا حسنی امام جمعه سابق ارومیه اظهارداشت: آذربایجان غربی دارای پتانسیل‌های ویژه اقتصادی بوده و نیازمند شکوفایی است.

وی، آذربایجان غربی را دروازه‌ای به سمت اروپا توصیف کرد و افزود: این استان موتور محرکه توسعه کشور است و توسعه آن، توسعه روزافزون کشور را به دنبال می‌آورد.

وی با تاکید بر پرهیز از جناح بازی در خدمتگزاری به مردم، گفت: جای کار و تلاش زیادی در استان هست که امیدواریم با وحدت و همدلی که میان مردم این استان وجود دارد و بدور از هیاهو‌های سیاسی، بتوانیم مسیر پیشرفت و توسعه استان را بیش از پیش هموار کنیم.

شهریاری با قدردانی از استاندار سابق آذربایجان غربی نیز اظهار داشت: از تجربه‌های استاندار سابق آذربایجان غربی سعادت در مدیریت استان بهره خواهیم برد.

استاندار آذربایجان غربی همچنین در رابطه با دریاچه ارومیه گفت: احیای دریاچه ارومیه مطالبه مردم است و دولت در همین راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی همچنین حجت الاسلام حسنی را مبارز نستوه و از ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: این بزرگوار حرکت‌های عظیمی علیه رژیم طاغوت داشته و نماد مبارزه با شاه در آذربایجان غربی است.