به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛ همزمان با چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی آذربایجان غربی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده محترم، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی و رئیس شورای تامین استان، ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام‌جمعه اهل سنت ارومیه، آیت‌الله سیدعلی‌اکبر قریشی نماینده مردم آذربایجان غربی، مصطفی حبیبی دادستان عمومی و انقلاب استان و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از جمله میهمانان حاضر در این مراسم بودند.

قرائت پیام سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سخنرانی و انجام رژه نیرو‌های نظامی و انتظامی و اعطا سردوشی از جمله اهم برنامه‌های برگزار شده در مراسم صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی  آذربایجان غربی بود.

تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، تجلیل پیشکسوتان نظامی و انتظامی و خیرین امنیت‌ساز استان آذربایجان غربی و برپایی نمایشگاه دستاورد‌ها و توانمندی‌های نیروی انتظامی استان از دیگر برنامه‌هایی بود که در این مراسم برگزار شد.

برنامه‌های امسال هفته ناجا با شعار “پلیس برای امنیت، امنیت برای همه” از ۱۴ تا ۲۰ مهرماه همزمان با هفته نیروی انتظامی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود.