1396080117110065812299394معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: خبر تعرض به دانش آموز در دبستان دخترانه ارومیه کذب است و مردم برای برقرار شدن آرامش کمک کنند.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛ به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علیرضا رادفر با اشاره به تجمع صورت گرفته در واکنش به انتشار خبری مبنی بر تعرض به یک دانش آموز در یکی از مدارس دخترانه، اظهار داشت: یک نیروی خدماتی در یکی از دبستان‌های دخترانه ارومیه قصد بداخلاقی داشت ولی بررسی‌های دقیق نشان داد که دانش آموزی مورد تعرض قرار نگرفته است.

وی از مردم خواست که اقدامات احساسی نداشته باشند، افزود: برخی افراد سودجو در این میان نسبت به ایجاد ناامنی اقدام کردند که با حضور به‌موقع ماموران نیروی انتظامی از بروز حادثه بزرگ‌تر جلوگیری شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت:هم اکنون آرامش کامل در این منطقه حاکم شده و آتش سوزی مدرسه  صحت ندارد و این خبر نیز کاملا تکذیب می شود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه والدین این دختر ۱۲ ساله شکایت کرده‌اند و در حال حاضر مراجع انتظامی و قضایی این موضوع را در دست بررسی دارند، گفت: بنابراین مردم آرامش خود را حفظ کنند چون موضوع در حال رسیدگی است.

رادفر بیان کرد: همکاری مناسب مردم با نیروهای ناجا باعث شد تا تعدادی از این افراد سودجو دستگیر و تحویل مقامات قضایی شوند.

روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی اعلام کرد دود متصاعد شده از منطقه اسلام آباد، ناشی از آتش زدن یک حلقه لاستیک بوده و آتش زده شدن مدرسه صحت ندارد.

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه؛  ساعتی پیش در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های رسمی و غیررسمی آذربایجان غربی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه به یک دانش آموز در یکی از دبستان‌های دخترانه ارومیه تعرض شده است.