indexکشف ۱۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در محور خوی -ماکو 

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف ۱۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در محور خوی -ماکو خبر داد.

سردار ناصر اصلانی  گفت:ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا وارز حین کنترل خودروهای عبوری در محور خوی-ماکو به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود:در بازرسی از وسایل همراه یکی از مسافران اتوبوس توقیفی ۱۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاقکشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه۱ میلیارد و۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سردار اصلانی تصریح کرد:در این راستا یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

بر اثر انتشار گاز، ۲ نفر در میاندوآب جان خود را از دست دادند.

سرهنگ شیخ نژاد فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: به دنبال کسب خبری مبنی بر گاز گرفتگی دو نفر در یکی از مناطق شهرستان میاندوآب، ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی های انجام شده مشخص شد، هر دو نفر مشغول انجام فعالیت در دفتر کار بودند که به علت نشت گاز وسیله گرمایشی مورد استفاده دچار گاز گرفتگی شده و بر اثر مسمومیت شدید فوت کردند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با بیان بررسی موضوع از سوی پلیس، خاطرنشان کرد: پس از تأئید مرگ افراد مورد نظر از سوی کارشناسان اورژانس و نیروهای امدادی حاضر در محل، جسد آنان برای بررسی بیشتر به پزشک قانونی منتقل شد

کشف بیش از ۱ کیلوگرم تریاک در نقده

فرمانده انتظامی نقده از کشف بیش از ۱ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد سرهنگ موذنی فرمانده انتظامی نقده گفت:در پی دریافت خبری مبنی برفعالیت فردی در امر تهیه وتوزیع موادمخدر در نقده رسیدگی به موضوع در دستور کار مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان  نقده قرار گرفت
وی با اشاره به اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی محل فعالیت متهم شناسایی وپس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه مورد بازرسی قرار گرفت،افزود:در بازرسی از منزل مقدار۱ کیلو و۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد
سرهنگ موذنی با بیان اینکه در این راستا یک متهم دستگیر شد،گفت:متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی ش
فرمانده انتظامی خوی از کشف ۴۵ هزار نخ سیگار قاچاقدر این شهرستان خبر داد
سرهنگ پاشایی فرمانده انتظامی خوی گفت:ماموران ایست بازرسی ایواوغلی حین کنترل خودروهای عبوری در محور خوی-ماکو به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده وآن را توقیف کردند.
وی بااشاره به اینکه در بازرسی  از اتوبوس توقیفی۴۵ هزار نخ سیگارخارجی قاچاق کشف شد،افزود:برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۱۸۰ میلیون ریال برآورد شده است.
سرهنگ پاشایی افزود:  در این راستا یک دستگاه اتوبوس توقیف شد ویک متهم دستگیر وتحویل مقامات قضایی شد،