دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین نقش حساس و تاثیرگذار زنان در پیروزی انقلاب و تداوم آن است

photo_2018-01-30_09-59-03مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی  گفت: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین نقش حساس و تاثیرگذار زنان در پیروزی انقلاب و تداوم آن است

به گزارش نشریه الکترونیکی نگاه به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛  تاجفر در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر که امروز در استانداری برگزار شد ، به نقش مهم و تاثیرگذار بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران ۸ سال دفاع مقدس اشاره نمود و گفت : زنان همواره سهم بسزایی در همه عرصه های اجتماعی دارند بطوریکه در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس این حضور و نقش که ایفا نمودند اساسی و تاثیرگذار بود.

وی افزود : زنان ایران اسلامی در آن دوران تاریخی و حساس از شکل گیری انقلاب اسلامی و تداوم آن به عنوان همیار واقعی در کنار مردان ، تاریخ جدیدی را پیش روی جهانیان گشودند که باید به عنوان الگو به زنان جهان شناسانده شوند.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری در ادامه به نقش بانوان در جامعه امروزی اشاره نمود و با بیان اینکه این نقش امروز غیرقابل انکار است ، اظهار داشت : دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای پرداختن به این امر و نشان دادن دستاوردهای انقلاب به مردم و نسل جوان است.

تاجفر در ادامه از بر برگزاری همایش تبیین نقش زنان و تجلیل از نخبگان و اسوه های انقلاب  و همچنین همایش اسوه های صبر و مقاومت خبر داد و گفت این دو همایش به ترتیب در ۱۶ بهمن ماه و ۱۷ اسفند برگزار می شود.

در ادامه این جلسه برنامه های شاخص برای زنان و خانواده ها دستگاههای اجرایی در ایام الله دهه مبارک فجر توسط نمایندگان و مشاوران بانوان دستگاههای اجرایی عنوان و هماهنگی های لازم برای اجرای هر چه بهتر و باشکوهتر این برنامه ها انجام شد.

برگزاری کارگاه آموزشی پاسخگویی به شبهات عفاف و حجاب برای خانواده ها ، حمایت از تولیدات و پوشاک ایرانی اسلامی ، پخش برنامه ترویج حجاب و عفاف از صدا و سیما و دستگاههای اجرایی از مهمترین مصوبات این نشست بود.

نظرات

پاسخی بگذارید